Lokomotiva Ronek Jaroslav
POPIS: Olej na lepence, rozměry: 50 x 69,5 cm, výraznější krakeláž. Podle kvality malby by se mohlo jednat i o práci Viléma Kreibicha.
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
Aktuální cena: | 25 300 Kč |
Číslo položky:8488