Lokomotiva Ronek Jaroslav

POPIS: Olej na lepence, rozměry: 50 x 69,5 cm, výraznější krakeláž. Podle kvality malby by se mohlo jednat i o práci Viléma Kreibicha.
O AUTOROVI: Narodil se 22. 5. 1892 v Praze Vršovicích a zemřel 1962. Studoval soukromě u profesora Reisnera a profesora Preislera v Praze. Maloval se zálibou zvláště lokomotivy a průmyslové... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 22. 5. 1892 v Praze Vršovicích a zemřel 1962. Studoval soukromě u profesora Reisnera a profesora Preislera v Praze. Maloval se zálibou zvláště lokomotivy a průmyslové objekty, technické náměty. Nejčastějším námětem jeho obrazů byla lokomotiva řady 387.0 známá pod přezdívkou Mikádo, podle krátkého komínu. (Tomanův slovník, Wikipedie)
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 25 300 Kč
Číslo položky:8488