Los Cabollos Nečitelně signováno

POPIS: Litografie, rozměr ve výřezu 26 x 43 cm, zaskleno
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo ze signatury dohledat.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:7248