Louka s vlčími máky Horák F.

POPIS: Olej na plátně, rozměr 54 x 67 cm, malba poškozena
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky:13164