Louka se snopy Reiter Gustav

POPIS: Olej na plátně, rozměr 50 x 67,5 cm
O AUTOROVI: Akademický malíř činný v 1. pol. 20 století. Reiterova tvorba vychází z Mařákovy krajinářské školy. Byl majitelem Ryteckého závodu v Praze na malé straně. Některé obrazy... zobrazit více >
O AUTOROVI: Akademický malíř činný v 1. pol. 20 století. Reiterova tvorba vychází z Mařákovy krajinářské školy. Byl majitelem Ryteckého závodu v Praze na malé straně. Některé obrazy byly publikovány na pohlednicích a v dubnovém rodinném časopise „ZLATÁ PRAHA“, který vydávalo Ottovo nakladatelství
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 800 Kč
Číslo položky:10467