Loutnista Nesignováno .

POPIS: Olej na dřevě, rozměry: 24 x 18 cm, dřevěný řezaný rám
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Číslo položky:17834