Lovecká scéna Nesignováno .

POPIS: Olej na plechu, rozměry : 45 x 45,5 cm, malba poškozená. Novější rámování
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky:11312
5 500 Kč 5. 4. 2021 20:44:59
5 000 Kč 3. 2. 2021 09:10:46