Lovecká scéna Nesignováno .

POPIS: Olej na plechu, rozměry : 45 x 45,5 cm, malba poškozená. Novější rámování
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky:19563