Lovecké zátiší Vojta Otakar

POPIS: Olej na plátně, rozměr 100 x 74,5 cm, mírně poškozeno
O AUTOROVI: malíř, nar. 1879 v Havl.Brodě
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky:9496
3 000 Kč 21. 1. 2020 19:17:51