Lovecké zátiší Svoboda Vladimír

POPIS: olej na plátně, rozměry: 81 x 100 cm, nerámováno
O AUTOROVI: Malíř
O AUTOROVI: Malíř
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky:11333