Lovecké zátiší s ptáky Autor nezjištěn

POPIS: Olej na plátně, rozměr 65 x 53 cm. Signováno vlevo dole monogramem - N.J. 28 . Velice zdařilá realistická malba.
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky:6419