Pytlák Lüben Adolf

POPIS: Olej na plátně fixováno na překližce, rozměr 87 x 67 cm, nesignováno. Jedná se o klasickou německou práci kolem roku 1880
O AUTOROVI: 1837 - 1905 Německý malíř
Vyvolávací cena: 50 000 Kč
Aktuální cena: 50 000 Kč

17. 3. 2025 19:42:00
Číslo položky:21549
Žádné příhozy