Madona Nesignováno .

POPIS: Olej na plechu, rozměry: 32 x 27 cm. 19.století. Vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Číslo položky:12803