Madona Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměry 57 x 48,5 cm. Konec 18. století. Řezaný dřevěný rokokový rám.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 15 300 Kč
Číslo položky:8310