Madona Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, rozměry 57 x 48,5 cm. Konec 18. století. Řezaný dřevěný rokokový rám.
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 15 300 Kč |
Číslo položky:8310