Madona s anděli Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměr 53,5 x 38,5 cm, nesignováno .19.stol..Plátno napnuté na novějším blindrámu.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky:5704