Madona s dítětem Soukup K.

POPIS: Olej na plátně, rozměr 90 x 65 cm, rám poškozen, signováno vlevo dole K. Soukup 1949
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:5703
1 000 Kč 13. 12. 2017 18:55:04