Madona s dítětem Autor nezjištěn

POPIS: Olej na ledě, rozměr 70 x 59 cm, malba poškozena
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Číslo položky:10855