Madona se sv. Janem Křtitelem Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, rozměr 96 x 83 cm, rentoilováno, K obrazu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
Aktuální cena: | 3 500 Kč |
Číslo položky:16016
3 500 Kč | 26. 9. 2022 19:15:16 | |