Madona se sv. Janem Křtitelem
Madona se sv. Janem Křtitelem
Madona se sv. Janem Křtitelem
Madona se sv. Janem Křtitelem
Madona se sv. Janem Křtitelem
Madona se sv. Janem Křtitelem
+ 1

Madona se sv. Janem Křtitelem Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměr 96 x 83 cm, rentoilováno, K obrazu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Číslo položky:16016
3 500 Kč 26. 9. 2022 19:15:16