Madonna della Seggiola Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměr 68 x 55 cm, malba v původním stavu, kopie známého obrazu od Fresco Raffaello Sanzio
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky:13809