Madonna della Seggiola Nesignováno .

POPIS: Malba na porcelánu, průměr oválu 25 cm, celkový rozměr včetně řezaného, zlaceného rámu 56 x 46 cm, kopie podle Rafaela Santi
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 26 000 Kč
Číslo položky:18526