Mär Lange R.

POPIS: Barevná litografie, rozměr listu 59 x 42 cm, volný list, nerámováno
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 200 Kč
Aktuální cena: 200 Kč
Číslo položky:6301
200 Kč 13. 6. 2018 12:19:23