Magická krajina Gruber Ivan
POPIS: Kombinovaná technika na papíře, rozměr malby 29,5 x 42 cm, Signováno Ivan Gruber , datováno 1942, zaskleno.Odhadní cena 18000 - 20000 Kč
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
Aktuální cena: | 8 500 Kč |
Číslo položky:6183
8 500 Kč | 24. 4. 2018 20:06:08 | |
8 000 Kč | 11. 4. 2018 21:23:06 | |