Malá strana U milosrdných Zbraslavský Evžen Zábrž
POPIS: Akvarel, rozměr ve výřezu 44 x 29 cm, zaskleno. Datováno 1892
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:6979
1 500 Kč | 6. 11. 2018 21:53:02 | |