Malá strana U milosrdných Zbraslavský Evžen Zábrž

POPIS: Akvarel, rozměr ve výřezu 44 x 29 cm, zaskleno. Datováno 1892
O AUTOROVI: Evžen Zábrž Zbraslavský (* 7. 8. 1906 Žďár nad Sázavou) Malíř, žák um. prům. školy v Berlíně a malířské akademie tamtéž. Souborně vystavoval v Brně, Ostravě, Opavě a v Hradci... zobrazit více >
O AUTOROVI: Evžen Zábrž Zbraslavský (* 7. 8. 1906 Žďár nad Sázavou) Malíř, žák um. prům. školy v Berlíně a malířské akademie tamtéž. Souborně vystavoval v Brně, Ostravě, Opavě a v Hradci Králové. Zdroj: Nový slovník československých výtvarných umělců
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky:6979
1 500 Kč 6. 11. 2018 21:53:02