Maloměstská idyla Signatura nečitelná

POPIS: Olej na lepence, rozměry : 32 x 39 cm, malba mírně poškozena. 19. století
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky:12291