Maloměstská idyla Signatura nečitelná
POPIS: Olej na lepence, rozměry : 32 x 39 cm, malba mírně poškozena. 19. století
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 4 700 Kč |
Číslo položky:12291