Malostranská ulička v noci Mamedov Vugar

POPIS: Olej na lepence, rozměry : 35 x 25 cm. Nerámováno.
O AUTOROVI: Umělec z Baku
O AUTOROVI: Umělec z Baku
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky:12729