Malostranské střechy Kohout Alois

POPIS: Olej na plátně, rozměr 34 x 44 cm, poškozeno
O AUTOROVI: Narodil se 21.3. 1891 v Praze a zemřel roku 1977. Studoval na krajinářské škole profesora Crnčice v Záhřebu, pak u profesora Bascheta v Paříži. Hojně cestoval, žil převážně... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 21.3. 1891 v Praze a zemřel roku 1977. Studoval na krajinářské škole profesora Crnčice v Záhřebu, pak u profesora Bascheta v Paříži. Hojně cestoval, žil převážně v Paříži. Jeho práce byly publikovány ve Zlaté Praze. Vystavoval s JUV v Praze. (Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Číslo položky:16247