Malý houslista Vlach Oldřich
POPIS: Olej na lepence, rozměr oválu 28 x 22 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 500 Kč |
Číslo položky:13806
2 500 Kč | 16. 11. 2021 20:06:00 | |