Malý houslista Vlach Oldřich

POPIS: Olej na lepence, rozměr oválu 28 x 22 cm, nerámováno
O AUTOROVI: Narodil se 25.3.1886 v Praze a zemřel v roce 1958 V letech 1901–1907 studoval na VŠUP u K. Reisnera. Osvojil si všechny malířské techniky i sgrafitto, al fresco, malbu divadelních... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 25.3.1886 v Praze a zemřel v roce 1958 V letech 1901–1907 studoval na VŠUP u K. Reisnera. Osvojil si všechny malířské techniky i sgrafitto, al fresco, malbu divadelních dekorací. Maloval fresky v Litomyšli a Brandýse nad Labem, byl dovedným ilustrátorem.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky:13806
2 500 Kč 16. 11. 2021 20:06:00