Zátiší s rybami Maňák Martin

POPIS: Olej na plátně, rozměr 100 x 80 cm
O AUTOROVI: 1971 Malíř autodidakt, maluje ve stylu op-artu, vytváří velké kompozice pro výzdobu interiérů, věnuje se také restaurování. Žije a pracuje v Chomutově.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč

12. 11. 2024 21:40:00
Číslo položky:21234
Žádné příhozy