Máří Magdaléna Anonym .

POPIS: Olej na plátně, rozměry : 55 x 45 cm, blindrám poškozen červotočem
O AUTOROVI: Neznámý autor.
O AUTOROVI: Neznámý autor.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky:10932
2 000 Kč 14. 9. 2020 19:17:12