Máří Magdaléna Anonym .
POPIS: Olej na plátně, rozměry : 55 x 45 cm, blindrám poškozen červotočem
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 2 000 Kč |
Číslo položky:10932
2 000 Kč | 14. 9. 2020 19:17:12 | |