Máří Magdalena Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 77 x 63 cm, poškozeno, rentoilováno.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky:18142
5 500 Kč 20. 11. 2023 20:56:02
5 000 Kč 12. 10. 2023 17:56:41