Marie Terezie Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, rozměr 72 x 56,5 cm. Malba poškozena
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 17 000 Kč |
Číslo položky:21010