Marie Terezie Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, rozměr 72 x 56,5 cm. Malba poškozena
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 2 200 Kč |
24. 9. 2024 21:18:00
Číslo položky:21010