Marnotratný syn Hejl Alois

POPIS: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 20 x 32 cm, rám poškozen
O AUTOROVI: Alois Hejl Narodil se 28. 10. 1909 v Sudicích u Boskovic a zemřel v roce 1977. Studoval v letech 1936 – 1939 AVU v Praze u profesorů Loukoty a Nejedlého. Po válce v letech... zobrazit více >
O AUTOROVI: Alois Hejl Narodil se 28. 10. 1909 v Sudicích u Boskovic a zemřel v roce 1977. Studoval v letech 1936 – 1939 AVU v Praze u profesorů Loukoty a Nejedlého. Po válce v letech 1945 – 1946 pokračoval u profesora Nejedlého. Účastnil se výstav SVU Aleš, vystavoval v roce 1942 na Zlínském salonu mladých a v roce 1943 na Zlínském salonu. Samostatné výstavy měl v roce 1970 v Galerii bří Čapků a v roce 1972 v Boskovicích.
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Číslo položky:19703