Maškarní průvod Signatura nečitelná

POPIS: Akvarel - tempera na lepence, rozměr 68,5 x 49 cm, nerámováno Signováno nečitělně , datováno 1925 .
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 400 Kč
Číslo položky:6460