Maškarní průvod Signatura nečitelná
POPIS: Akvarel - tempera na lepence, rozměr 68,5 x 49 cm, nerámováno Signováno nečitělně , datováno 1925 .
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 2 400 Kč |
Číslo položky:6460