Matka s dítětem Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměr 62,5 x 47 cm, malba poškozena .Rok 1910. K předmětu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky:12622