Matka s dítětem Wágner Josef
POPIS: Pískovcová plastika, rozměr 44 x 36 cm, neznačeno, poškozeno
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
Aktuální cena: | 7 000 Kč |
Číslo položky:10420