Matka s dítětem Bauch Jan
POPIS: Olej na plátně, rozměr 52 x 42,5 cm. Signováno, datováno 1957
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
Aktuální cena: | 47 000 Kč |
Číslo položky:19363