Matyáš Sandorf - Cestovní výprava Thompsonova I-II Adámek Rudolf
POPIS: Akvarel. Rozměry: 32 x 27cm. Originál návrhu obálky z nakladatelství Beaufort. Viz ilustrační foto Rámováno, zaskleno
Vyvolávací cena: | 2 200 Kč |
Aktuální cena: | 13 400 Kč |
Číslo položky:14235