Meč s mosaznou rukovětí
Meč s mosaznou rukovětí
Meč s mosaznou rukovětí
Meč s mosaznou rukovětí
Meč s mosaznou rukovětí
Meč s mosaznou rukovětí
Meč s mosaznou rukovětí
Meč s mosaznou rukovětí
Meč s mosaznou rukovětí
+ 4

Meč s mosaznou rukovětí Značeno

POPIS: Rozměry: 102,5 cm, datováno 1933 , na rukověti poškozeno. Nápis Josef Dobrovský
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky:9758