Meč s mosaznou rukovětí Značeno
POPIS: Rozměry: 102,5 cm, datováno 1933 , na rukověti poškozeno. Nápis Josef Dobrovský
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 1 400 Kč |
Číslo položky:9758