Měšťanka Autor nezjištěn

POPIS: Olej na plátně, rozměr 80 x 63 cm, poškozeno, nesignováno
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky:16663