Měšťanka Nesignováno .
POPIS: Olej na lepence, rozměr 61,5 x 48 cm, mírně poškozeno ve spodní části.
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 600 Kč |
Číslo položky:11543
2 600 Kč | 2. 11. 2020 17:56:27 | |
2 500 Kč | 30. 10. 2020 00:30:29 | |