Měšťanka Nesignováno .

POPIS: Olej na lepence, rozměr 61,5 x 48 cm, mírně poškozeno ve spodní části.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky:11543
2 600 Kč 2. 11. 2020 17:56:27
2 500 Kč 30. 10. 2020 00:30:29