Město Solan Josef Fafek

POPIS: Akvarel - rozměr ve výřezu 17,5 x 34, signováno vpravo dole J.F.Solan 45, zaskleno
O AUTOROVI: * 14.3.1911 Podbořany (Louny) + 31.5.1984 Sobotka (Jičín) ilustrátor, malíř Uskutečnil několik cest do zahraničí, např. Francie, Itálie, Bulharska a Řecka. Účastník řady... zobrazit více >
O AUTOROVI: * 14.3.1911 Podbořany (Louny) + 31.5.1984 Sobotka (Jičín) ilustrátor, malíř Uskutečnil několik cest do zahraničí, např. Francie, Itálie, Bulharska a Řecka. Účastník řady výstav. - Autor perokreseb, ilustrací do časopisů a propagačních pohlednic Českého ráje.
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky:5428
600 Kč 14. 9. 2017 16:29:39