Město v Chorvatsku Demartini Eduard

POPIS: Olej na plátně, fixováno na lepence, rozměry 33 x 42 cm , poškozený rám. Zaskleno.
O AUTOROVI: Narodil se 13.6.1892 v Praze a zemřel 26.11.1961 v Praze. Absolvoval AVU v Praze, byl žákem V. Hynaise. Byl zejména figurálním malířem, portrétistou, který tvořil figurální... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 13.6.1892 v Praze a zemřel 26.11.1961 v Praze. Absolvoval AVU v Praze, byl žákem V. Hynaise. Byl zejména figurálním malířem, portrétistou, který tvořil figurální kompozice a akty. Mnohé jeho práce byly reprodukovány ve Zlaté Praze. (Tomanův slovník)
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky:14157