Městská ulička Ježek Alois
POPIS: Pero + akvarel, rozměr ve výřezu 20 x 30 cm, signováno vlevo dole Ježek A. , zaskleno
Vyvolávací cena: | 700 Kč |
Aktuální cena: | 900 Kč |
Číslo položky:5675