Městská veduta Nesignováno .

POPIS: Lavírovaná perokresba, rozměry listu : 25 x 40 cm, 19.století
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky:10262
2 000 Kč 31. 5. 2020 15:02:18